چرا باید وبسایت داشته باشيم؟

امروزه داشتن یک وبسایت لازمه موفقیت یک کسب و کار آنلاین است.

از جمله دلایلی که داشتن یک پایگاه اینترنتی را برای شما اجتناب ناپذیر می کند٬ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

برندسازی

تمامی برندهای موفق دارای وبسایت هستند. تمامی مطالب٬ خدمات و یا محصولاتی که در سایت منتشر می شود به برندسازی هرچه بیشتر کسب و کار شما کمک خواهد کرد.

برندسازی - امیر تشکر
گسترش دایره مشتریان

گسترش دایره مشتریان

با داشتن یک وب سایت٬ کسب و کار شما بجای یک منطقه خاص به کل ایران و حتی جهان معرفی شده و تعداد مشتریان شما افزایش خواهد یافت.

گسترش روش‌های تبلیغاتی

با وب سایت می توانید شیوه تبلیغات خود را بروز کنید. سودمندترین و یکی از مفیدترین روش تبلیغات اینترنتی، تبلیغ در گوگل است. این تبلیغات دقیقا زمانی نمایش داده می شود که کاربران دقیقا کلمات مرتبط با شما را جستجو کنند.

گسترش روش‌های تبلیغاتی
افزایش فروش

میزبانی از سفارشات بیشتر

با وجود وبسایت می توانید پذیرای مشتریان بیشتری باشید. تصور کنید مشتریان بدون آنکه با شما تماس بگیرند و یا پیام دهند اطلاعات جامع و کامل خدمات یا محصولات شما را مشاهده کرده و سفارش خود را ثبت می کنند.

سیستم جامع پیامک

با داشتن وبسایت هنگام ثبت نام ثبت سفارش و یا حتی ارسال محصول٬ شخص شما و مشتری مطلع شده و علاوه بر القای حس اطمینان به مشتری٫ خودتان نیز بدون اینکه آنلاین باشید از سفارشات مطلع شوید.

سیستم جامع پیامک
سیستم جامع فروش و باشگاه مشتریان

سیستم جامع فروش و باشگاه مشتریان

با داشتن وبسایت می توانید اطلاعات جامعی از مشتریان خود داشته باشید تا علاوه بر دسترسی بسیار آسان به اطلاعات آن ها برای پیگیری های بعدی٬ هنگام اعیاد و یا فصل های مختلف فروش ویژه خود را به مشتریان اعلام کنید و همچنین برای آن ها به ازای میزان خریدشان کد تخفیف ارائه کنید.

واریز آنلاین و آنی

یکی دیگر از مزایای داشتن وبسایت امکان پرداخت آنلاین توسط کارت های بانکی است که با استفاده از آن دیگر نیازی به چک کردن رسیدهای ارسالی (که بعضا جعلی هستند) ندارید و همجتین مجموع فروش شما به راحتی قابل مشاهده است.

واریز آنلاین و آنی

از جمله برندهای مشهوری که از امیر تشکر و تیم تخصصی او مشاوره دریافت کرده اند